main image

نحوه ریپورت گیری و مشاهده ورژن نرم افزاری پرینتر
جهت خرید نرم افزار ریست، لازم است که مشخصات پرینتر معلوم شود. برای یافتن این مشخصات لازم است که از پرینتر ریپورت (گزارش مشخصات) گرفته شود. در ادامه مطلب چند روش برای گزارش گیری از پرینترها آورده شده است.
مشاهده ادامه مطلب »نحوه مشاهده سریال نامبر پرینتر
جهت ریست پرینتر شما نیاز دارید که شماره سریال پرینتر را ارسال کنید . برای دیدن شماره سریال پرینتر چند راه وجود دارد که در ادامه مطلب آمده است.
مشاهده ادامه مطلب »مشاهده خطای پرینتر با برنامه Easy Printer Manager
برنامه ایزی پرینتر منیجر جهت مدیریت پرینترهای سامسونگ به کار می رود. این برنامه مخصوصا برای دستگاههای که صفحه نمایش کاملی ندارند بسیار مفید است. در ادامه مطلب مشاهده می کنید که چگونه با این برنامه می توان خطای پرینتر را مشخص کرد. لازم به ذکر است که جهت ریست پرینتر دانستن این خطا مهم می باشد.
مشاهده ادامه مطلب »روش استفاده از نرم افزار ریست
نرم افزار ریست باید به درستی و با دقت کامل اجرا گردد. زیرا در صورت استفاده نادرست به پرینتر صدمات جبران ناپذیری وارد می گردد. در ادامه مطلب می توانید روش کلی استفاده از نرم افزار ریست را مشاهده نمایید.
مشاهده ادامه مطلب »روش اصولی شارژ کارتریج
شارژ کارتریج شاید به نظر یکی از ساده ترین کارها باشد ولی در صورتی که این کار به درستی انجام نشود از کیفیت پرینت به مقدار قابل توجهی می کاهد. در ادامه مطلب با شارژ مجدد کارتریج به روش صحیح و اصولی آشنا می شوید.
مشاهده ادامه مطلب »تنظیم ارتفاع از سطح دریا در پرینترهای سامسونگ و بهبود کیفیت چاپ
موارد زیادی می توانند باعث کاهش کیفیت پرینت شوند که یکی از مهمترین آنها درست نبودن تنظیمات ارتفاع از سطح دریا می باشد. زیرا کیفیت پرینت تحت تاثیر فشار هوا می باشد که با ارتفاع دستگاه از سطح دریا تعیین می شود . در ادامه مطلب می توانید روش تنظیم ارتفاع را با برنامه "ایزی پرینتر منیجر" مشاهده نمایید.
مشاهده ادامه مطلب »رفع خطای Firmware Upgrade Wait Image در SCX-4655
در پرینترهای سامسونگ مانند SCX-4655F , SCX-4655HN , SCX-4655FN , SCX-4655N و مدل های مشابه، هنگام روشن شدن پرینتر پیغام خطای "Firmware Upgrade Wait Image" در نمایشگر پرینتر نمایشگر پرینتر نشان داده شده و پرینتر آماده به کار نمی گردد .در این حالت حتی پرینتر توسط کامپیوتر هم شناسایی نمی شود.
مشاهده ادامه مطلب »