main image

نرم افزار ریست پرینتر Xpress M2825ND:

جهت خرید نرم افزار ریست:
1- از پرینتر ریپورت بگیرید تا مشخصات آن معلوم شود.
2- مشخصات را ارسال نموده یا روی لینک خرید نرم افزار کلیک نمایید.
نرم افزار ریست Xpress M2825ND

روش ریپورت گیری از پرینتر Xpress M2825ND:

سه روش برای گزارش گیری از پرینتر M2825ND وجود دارد.
1- در صورتی که چیپ کارتریج تمام نشده است، وقتی که پرینتر در حالت آماده به کار قرار دارد، کلید Stop را فشرده و به مدت 4 ثانیه نگه دارید تا چراغ پرینتر چشمک زن شود و سپس رها کنید.
ریست M2825ND
با این کار صفحه Configuration پرینت می شود که در آن می توانید شماره سریال پرینتر (Machine Serial Number) و ورژن پرینتر (System Firmware Version) را بیابید.
سپس مجددا کلید Stop را فشرده و به مدت 6 ثانیه نگه دارید تا چراغ پرینتر چشمک زن شود و سپس رها کنید. با این کار صفحه Supplies Information پرینت می شود. که در آن می توانید شماره سریال کرام (Crum) پرینتر (Serial No) را مشاهده کنید .
دقت کنید که در این پرینتر،2 بار شماره سریال crum نوشته شده است. هنگام خرید نرم افزار، نیاز به شماره سریال crum نوشته شده در قسمت Toner Informatiom می باشد. در تصویر زیر مطلب فوق قابل مشاهده می باشد.
ریست M2825ND ریست M2825ND

2- روش دیگر برای گزارش گیری، استفاده از برنامه "ایزی پرینتر منیجر" می باشد:
easy printer manager جهت مشاهده آموزش کامل با این روش، کلیک کنید

3- همچنین برنامه PrinterInfo نیز از M2825ND پشتیبانی کرده و به آسانی می توان بدون نیاز به چاپ، مشخصات پرینتر را مشاهده کرد: PrinterInfo جهت مشاهده آموزش کامل با این روش، کلیک کنید


قبل از خرید به نکات زیر دقت نمایید:


1- در صورتی که در ورژن حروف P یا F وجود دارد ، قبل از خرید هماهنگ کنید.
2- در انتخاب مدل پرینتر دقت نماید. مدل دقیق و اصلی در ریپورت پرینتر جلوی ورژن نوشته شده است. توجه نمایید که سری دستگاه را انتخاب نکنید!
3- هنگام اجرای نرم افزار ریست، باید اتصال اینترنتی برقرار باشد.
4- شماره سریال کرام مربوط به قسمت Toner Information را ثبت یا ارسال نمایید.به سریال کرام قسمت Image Unit نیازی نیست.

ورژن های قابل ریست بصورت نرم افزاری :

تمامی ورژن های این پرینتر قابل ریست می باشند و می توانید از بخش خرید آنلاین، با توجه به اطلاعات گرفته شده در ریپورت، خرید نمایید. بعد از خرید، آخرین ورژن ریست متناسب با ورژن فعلی، ارسال خواهد گردید. (جهت خرید، کلیک کنید)

کارتریج سازگار با پرینتر M2825ND :

کارتریج سازگار بااین مدل، MLT-D116 است و مدل متناسب برای قسمت یونیت درام نیز،MLT-R116 می باشد. همچنین می توان از کارتریج MLT-D115 استفاده نمود.
کارتریج MLT-D116
کارتریج MLT-D115