main image

سوال:
من تازه یک پرینتر سامسونگ خریداری کرده ام، آیا به نرم افزار فیکس نیازخواهم داشت ؟
جواب:
شما تا تعداد مشخصی پرینت می توانید با همان کارتریجی که روی پرینتر است پرینت بگیرید ولی بعد از مدتی باید کارتریج را تعویض کنید و یا اینکه از نرم افزار ریست استفاده کنید .پیشنهاد ما به شما گرفتن ریپورت در این مرحله است چرا که بعد از اتمام محدودیت تعداد پرینت ممکن است قادر به گرفتن ریپورت از پرینتر نباشید.


سوال:
من یک پرینتر سامسونگ خریدم و بعد از اتمام تونر ، آن را شارژ کردم و با اینکه پرینتر ، پرینت می گیرد ولی چراغ پرینتر همچنان قرمز است ،آیا من نیازی به ریست خواهم داشت؟
جواب:
کار کردن پرینتر شما موقتی است و بعد از مدتی با اینکه ممکن است تونر کارتریج تمام نشود ولی دیگر قادر به گرفتن پرینت نخواهید بود و باید از از نرم افزار ریست استفاده کنید تا برای همیشه از همان کارتریج استفاده کنید .


سوال:
آیا هر پرینتر ورژن خاصی دارد؟
جواب:
با توجه به تاریخ ساخت پرینترها ، ورژن نرم افزاری پرینترها نیز ارتقا می یابد . بطور مثال شما در پرینتر SCX-4300 می توانید این ورژنها را ببینید :  1.13 - 1.16 - 1.18 - 1.21 -1.23- 1.25  و ورژنهایی که بین این ورژنها قرار دارند .


سوال:
من با نرم افزار فیکس پرینتر خود را ریست کردم ، آیا بعد از مدتی باید دوباره از نرم افزار استفاده کنم ؟
جواب:
خیر با اجرای نرم افزار پرینتر شما فیکس میشود و بغیر چند مورد پرینتر مانند scx-4300 دیگر نیازی به اجرای دوباره نرم افزار  نیست. در مورد 4300 هم نیازی به اجرای نرم افزار نیست بلکه با پاک کردن تنظیمات پرینتر به حالت اول برمی گردد .


سوال:
من پرینتر scx-4300 خود را ریست کرده ام ولی بعد مدتی استفاده دوباره چراغ پرینتر من قرمز شده است . آیا دوباره نرم افزار را اجرا کنم؟
جواب:
خیر در صورتی که نرم افزار را از ما خریداری کرده باشید در راهنمای ارسالی روش حل این مشکل بیان شده است . چنانچه فایل راهنما را ندارید و یا نمی توانید این مشکل را حل کنید با ما تماس بگیرید تا بدون پرداخت هزینه مشکل شما حل شود .و چنانچه نرم افزار را از ما خریداری نکرده اید با پرداخت مبلغ ناچیزی  این مشکل برطرف خواهد شد .


سوال:
چگونه می توانم ورژن پرینتر خود را بیابم؟
جواب:
به این صفحات رجوع کنید :
راهنمای یافتن ورژن پرینترهای سامسونگ
چنانچه باز نمی توانید ورژن را بیابید ، 2 راه دیگر وجود دارد:
اگر تا کنون روی پرینتر نرم افزار آپدیت یا فیکس اجرا نشده است می توانید پرینتر خود را باز کرده و روی برچسب نصب شده روی بورد پرینتر ورژن را مشاهده کنید .
ولی چنانچه قبلا نرم افزاری روی پرینتر شما اجرا شده باشد احتمال اینکه این ورژن با ورژن جدید متفاوت باشد خیلی زیاد است که در این حالت ورژن روی برچسب بورد تغییر کرده است و برای یافتن ورژن باید چیپ کارتریج را عوض کرده و یا از کارتریج دیگری استفاده کنید تا بتوانید از پرینتر خود ریپورت بگیرید که در این ریپورت ورژن صحیح پرینتر وجود دارد.


سوال:
چگونه می توانم سریال پرینتر خود را بیابم؟
جواب:
به این صفحات رجوع کنید :
مشاهده سریال نامبر پرینتر


سوال:
ورژن پرینتر من در لیست ورژنهایی که شما در سایت اعلام کرده اید وجود ندارد، آیا پرینتر من قابل ریست نیست؟
جواب
: گروه برنامه نویس ما سعی میکند تا به محض ایجاد یک ورژن جدید نرم افزار مربوط به آنرا تهیه کند منتها چون نرم افزار باید مرحله تست طولانی را سپری کند ممکن است ورژنهای جدید هنوز برای عرضه آماده نباشند.
ولی چنانچه ورژن مورد نظر شما پایینتر از ورژنهای اعلامی باشد ریست با ورژنهای بالاتر صورت می گیرد . به طور مثال اگر پرینتر شما scx-3200 ورژن 0.6 باشد این پرینتر با ورژن 0.7 ریست خواهد شد.


سوال:
نحوه ارسال نرم افزار چگونه است و این زمان چقدر طول می کشد؟
جواب:
نرم افزار شما بعد 10 دقیقه تا نیم ساعت بعد از واریز وجه به ایمیل یا تلگرام ارسال می شود. که در مورد نمایندگیها ارسال در 5 دقیقه خواهد بود .


سوال :
من خدمات ماشینهای اداری دارم چگونه می توانم با شما همکاری داشته باشم؟
جواب:
ما برای نمایندگان خود تسهیلاتی در قیمت نرم افزار قائل شده و نرم افزار را در مدت 5 دقیقه ارسال می کنیم . همچنین آدرس نمایندگی در سایت درج شده و تماس گیرندگان از شهر دارای نمایندگی به نمایندگی ارجاع داده میشوند . جهت درخواست نمایندگی می توانید آدرس و شماره تماس خود را برای ما ارسال کنید.